""Osiedlowy Klub Pora na Seniora zachęca mieszkańców Rakowca do zapisów do Akademii Seniora 60+.
"Czy to wielka sztuka mieć pamięć, taką jak u wnuka?" Czym jest pamięć i jakie są jej rodzaje? Gdzie ona jest ulokowana? Co dzieje się z naszą pamięcią w starszym wieku, dlaczego starzeje się nasz mózg? Kiedy nasze kłopoty z pamięcią są niegroźne, a kiedy powinniśmy zacząć szukać pomocy? Co sprzyja pamięci? Po co nam treningi pamięci? Na te i wiele innych pytań odpowie na naszych warsztatach Akademia Seniora 60+ psycholog Monika Ziemek.
Serdecznie zapraszamy na treningi pamięci z elementami zabaw psychologicznych w każdy czwartek o godzinie 14.00 w Klubie Pora na Seniora w Bibliotece "Przy Baleya" (ul. Baleya 9)
Zapisy przyjmujemy pod numerem telefonu: 500 666 006 lub w Bibliotece "Przy Baleya".

Sala biblioteczna. Tablet z naklejką z logo Fundacji Unicef. 🇺🇦
📌 Шановні учні українських шкіл!
Якщо ви бажаєте продовжити онлайн-заняття в українській системі освіти, запрошуємо вас до бібліотеки "Pod Skrzydłami" на вулиці Grójecka 109. З понеділка по п’ятницю з 9:00 до 14:00 ви можете прийти та безкоштовно користуватися місцем та необхідними обладнаннями, щоб продовжити навчання.

""Pejzaż Nieoczywisty – wystawa akwareli Mirosławy Pabiś. Ekspozycję można oglądać od 20 listopada 2022 r. do 5 stycznia 2023 r.
Kolekcja subtelnych akwarel inspirowanych pięknem natury.

Płatności on line już dostępne. Czytelnicy mogą już regulować należności względem Biblioteki za pomocą płatności on-line za pośrednictwem PayU. Wystarczy zalogować się w Wirtualnym Koncie Czytelnika i w zakładce "Twój profil" kliknąć "PayU zapłać online", a następnie postępować według wskazówek.

Malowanie piaskiem. Zdjęcie z pokazu. Burmistrz Dorota Stegienka wraz z Radą i Zarządem Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy oraz Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy zapraszają na warsztaty malowania piaskiem.
Szczegóły dotyczące warsztatów