" "Konkurs zakończony.

Dziękujemy za wszystkie przesłane prace i gratulujemy zwycięzcom.
I miejsce - Agnieszka Misiewicz
II miejsce - Krzysztof Tabiszewski
III miejsce - Anna Cegielska


Zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym „Moja pierwsza książka”. 
Konkurs dedykowany jest rodzicom dzieci w wieku około 2-3 lat. 

Czekamy na zdjęcia, które ukażą temat "Moja pierwsza książka". Liczymy na ciekawe interpretacje i kreatywność  Uczestników w podejściu do tematu, dlatego nie narzucamy kierunków, a podajemy jedynie tytuł dla zdjęcia. 

Główną nagrodą jest rowerek biegowy Puky LR 1 EVA o wartości około 350 złotych dla dzieci w wieku 2,5 - 3 lat ufundowany przez sklep Aktywny Smyk oraz wejściówka dla dziecka i osoby dorosłej do salonu fryzjerskiego „Smykolandia” mieszczącego się przy Szczęśliwickiej 49a w Warszawie.

Aby przesłana praca mogła wziąć udział w konkursie, należy dołaczyć formularz zgłoszeniowy. Jeżeli zdjecie zawiera wizerunki osób, konieczne jest dołączenie odpowiednich zgód (załącznik 2 i/lub 3).

Konkurs trwa od 6 kwietnia 2018 roku do 3 czerwca 2018 do godziny 23.59. Prace przesyłać można na adres  lub przynieść osobiście do wybranej placówki bibliotecznej na Ochocie.

Więcej informacji pod adresem  lub pod numerem telefonu 22 659 44 56.

Szczegóły w regulaminie.


Regulamin konkursuRegulamin konkursu
Załącznik nr 1 - Formularz zgłoszeniowyZałącznik nr 1 - Formularz zgłoszeniowy
Załącznik nr 2 - Zgoda na wykorzystanie wizerunku osoby dorosłejZałącznik nr 2 - Zgoda na wykorzystanie wizerunku osoby dorosłej
Załącznik nr 3 - Zgoda na wykorzystanie wizerunku dzieckaZałącznik nr 3 - Zgoda na wykorzystanie wizerunku dziecka
Załącznik nr 4 - Klauzula informacyjna o ochronie danych osobowychZałącznik nr 4 - Klauzula informacyjna o ochronie danych osobowych