""
Zapraszamy do obejrzenia wystawy akwareli Pauliny Jaguś oraz na spotkanie z artystką wieńczące ekspozycję. Wystawę można oglądać od 20 maja do 21 czerwca w Bibliotece "Przystanek Książka", ul. Grójecka 42, w godzinach otwarcia placówki. Finisaż odbędzie się 19 czerwca (środa) o godzinie 17:30.
Godziny otwarcia placówki
Paulina Jaguś (1992) – hobbistycznie maluje akwarelą. Na co dzień młodsza specjalistka do spraw transportu i fanka serii o Harrym Potterze. Swoją przygodę z farbami zaczęła 12 lat temu, kiedy przygotowywała się do egzaminu praktycznego ze sztuki, aby dostać się na studia. W ich trakcie mniej lub bardziej skupiała się na malowaniu, niestety po ich ukończeniu porzuciła na jakiś czas swoje zamiłowanie do farb. Ponad rok temu powróciła jednak do zapomnianej pasji. Teraz z ogromną satysfakcją maluje i rozwija się, czego dowodem jest prezentowana wystawa prac. Inspirację do malowania czerpie nie tylko z przyrody, pięknych krajobrazów, ale też z życia codziennego. Bardzo dużą przyjemność sprawia jej malowanie kwiatów, pejzaży, ptaków, ale nie tylko – ciągle eksperymentuje i niewykluczone, że w przyszłości podjęcie się innych tematów także sprawi jej satysfakcję.



Biblioteka posiada dwa wejścia, jedno po schodach, drugie z podjazdem. Placówka posiada toaletę dostosowaną dla osób z niepełnosprawnościami.